Projekty domów
do 120m²

Projekty domów
120 - 160m²

Projekty domów
powyżej 160m²

Wszystkie
projekty domów

Projekty domów
z dopłatą

Zadzwoń:
(071) 798 38 00

 
2013-03-20
Aktualności  

PROJEKT ROKU 2013 – Leosia G1 ENERGO! ARCHIPELAG liderem w budownictwie energooszczędnym!

Znamy już wyniki konkursu o tytuł „Projekt Roku 2013” organizowanego przez redakcję „Najlepiej Sprzedawanych Projektów Domów”. Z radością informujemy, że Pracownia Projektowa ARCHIPELAG otrzymała laur zwycięstwa w kategorii DOMY ENERGOOSZCZĘDNE oraz wyróżnienie w kategorii DOMY Z PODDASZEM UŻYTKOWYM  I PIĘTROWE.

PROJEKT ROKU 2013


W konkursie, w 9 kategoriach, rywalizowało 114 projektów.

Wyboru dokonało trzydziestotrzyosobowe jury, złożone z architektów, wykonawców, producentów materiałów budowlanych oraz  przedstawicieli stowarzyszeń i mediów branżowych. Jury, oceniając projekty, zwracało uwagę na estetykę, funkcjonalność, efektywne wykorzystanie przestrzeni oraz na dobór materiałów i rozwiązań technologicznych.

 

Za projekt roku 2013 w kategorii DOMY ENERGOOSZCZĘDNE jury nagrodziło projekt Leosia G1 ENERGO!Więcej o projekcie Leosia G1 ENERGO


Jednocześnie, jury konkursu przyznało wyróżnienie w kategorii DOMY Z PODDASZEM UŻYTKOWYM I PIĘTROWE dla projektu Patryk G1!


Projekt: Patryk G1 Patryk G1 130.44m²

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG od zawsze kreuje trendy w architekturze i budownictwie. Od lat budujemy świadomość ekologiczną oraz promujemy energooszczędne rozwiązania, przyjazne zarówno człowiekowi, jak i środowisku naturalnemu. Jesteśmy dumni, że komisja konkursowa doceniła naszą pracę oraz nowoczesne podejście do projektowania.

 

Jeśli chcą Państwo poznać szczegółowe informacje techniczne, zapytać o wersje projektów i otrzymać dodatkowe materiały, prosimy o kontakt z architektami dyżurnymi:

Tel.: 71 798 38 52

E-mail: architekt@archipelag.pl

 

Zapraszamy!

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG 

Wyszukiwanie tekstowe: